Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 17 czerwca 2024 09:12

Bootcamp HR & Leadership: Lublin, 17 czerwca 2024

Już 17 czerwca 2024 roku w Lublinie odbędzie się pierwszy w Polsce Bootcamp HR & Leadership. To wyjątkowe wydarzenie jest skierowane do liderów biznesu i specjalistów HR, oferując intensywne szkolenie z zakresu zarządzania ludźmi w dobie sztucznej inteligencji.
Bootcamp HR & Leadership: Lublin, 17 czerwca 2024

Bootcamp HR & Leadership. Pierwsza w Polsce konferencja łącząca HR, AI z silnym naciskiem na warsztaty i networking

Uczestnicy konferencji będą mieli okazję zdobyć praktyczne umiejętności w motywacji pracowników, efektywnej komunikacji oraz wykorzystaniu nowoczesnych technologii.

W programie przewidziane są wystąpienia ekspertów, takich jak m.in. dr Paweł Fortuna, Maja Gojtowska czy Piotr Wojciechowski

Warsztaty tematyczne obejmą szeroki wachlarz tematów - od nowoczesnych strategii onboardingu po zarządzanie zespołami rozproszonymi i wykorzystanie AI w HR. Uczestnicy do wyboru będą mieli 4 ścieżki tematyczne: AI, Liderzy, Teamy i Ludzie. Każdy będzie mógł wziąć udział w kilku warsztatach.

Konferencja stanowi doskonałą okazję do networkingu (który wspomoże nie kto inny jak sam Grzegorz Turniak), wymiany doświadczeń oraz poszerzenia wiedzy o najnowsze trendy i praktyki w branży. Organizatorzy przygotowali również szereg atrakcyjnych pakietów sponsorskich, które umożliwiają promocję marki i nawiązanie cennych kontaktów biznesowych.

Nie przegap tej wyjątkowej szansy na rozwój i zarezerwuj swoje miejsce już dziś!

Więcej informacji, aktualny program oraz bilety na stronie Bootcamp HR & Leadership.


Podziel się
Oceń